Get Adobe Flash player

Witaj na stronie Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

Zawody narciarskie Chodzież 2013

Mistrzostwa Chodzieży w narciarstwie zjazdowym
o puchar Burmistrza Miasta
23-02-2013

W sobotę 23 lutego 2013 r. na chodzieskim stoku odbyły się Mistrzostwa Chodzieży w Narciarstwie Zjazdowym, które zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  wraz z Chodzieskim Towarzystwem Narciarskim.

W zawodach wzięło udział 38 uczestników. Zawodnicy zakwalifikowani zostali do kategorii; Przedszkole, Szkoła Podstawowe, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna oraz OPEN z podziałem na płeć i dyscyplinę (narty, snowboard).

Do pokonania były dwa zjazdy slalomowe, w klasyfikacji liczył się łączny czas obu przejazdów.

Najlepszy wynik w narciarskiej kategorii Przedszkole uzyskał - Olaf Malicki, w kategorii Szkoła Podstawowa chłopców - Marcin Barański, natomiast  w kategorii Szkoła Podstawowa dziewcząt - Pola Staszewska, o osiem tysięcznych sekundy wyprzedzając rywalkę. W kategorii Gimnazjum najlepszy wynik osiągnęła Anna Mieloch, a w kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna Antoni Szczepaniak.  W kategorii OPEN najlepsze czas wśród kobiet uzyskała Joanna Malicka, natomiast wśród mężczyzn Michał Strumnik.

W Snoboardzie bezkonkurencyjni byli; w kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna - Didider Mądrowski oraz  w kategorii OPEN - Jerzy Matkowski.

Pełne wyniki zawodów 

Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsca otrzymywali dyplomy i medale, które wręczali; Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Mirosława Kutnik, Dyrektor MOSiR Janusz Smaruj oraz Prezes ChTN Robert Mądrowski.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów i elektronicznym pomiarem czasu czuwało Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie.

Zawody medycznie zabezpieczał Stanisław Jarosz. Spikerem zwodów sprawnie prowadzącym przebieg zwodów był Tomasz Sędłak.  Dla zawodników przygotowana była ciepła herbata oraz pieczona kiełbasa. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy brali udział w losowaniu nagród niespodzianek.

 Zobacz galerię zdjęć

Deklaracja On-Line

zapraszamy do naszego
profilu na Facebook

wydarzenia ChTN
w latach 2007-2011

Meteo dla Chodzieży

Strefa Członków