Get Adobe Flash player

Witaj na stronie Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

Walne Zgromadzenie Członków Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

16 kwietnia odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego, które po raz pierwszy odbyło się w nowo wyremontowanej siedzibie naszego stowarzyszenia.

W zgromadzeniu uczestniczyli zaproszeni goście; Burmistrz Miasta Chodzieży Jacek Gursz oraz Wicestarosta Chodzieski Mirosław Juraszek.

Prezes Robert Mądrowski przedstawił raport z działalności Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego w roku 2013.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej ChTN Zdzisław Serafin odczytał protokół z przeprowadzonej kontroli pracy Zarządu nie wnosząc żadnych zastrzeżeń.

W kontekście zarzutów jakie postawiono prezesowi oraz instruktorom ChTN na formum internetowym chodziez.naszemiasto.pl - na wniosek prezesa przeprowadzona została również szczegółowa kontrola wszystkich wyjazdów narciarskich do Piancavallo.

Podsumowują sprawozdanie z pracy Komisji Rewizyjnej ChTN - Zdzisław Serafin podkreśli: "Kończąc niniejsze sprawozdanie chcielibyśmy podkreślić staranność i rzetelność oraz przejrzystość prowadzenia dokumentacji dotyczących działania naszego Stowarzyszenia oraz życzyć Zarządowi wytrwałości w dążeniu i działaniach mających na celu dobro Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego".

Podsumowując zgromadzenie Robert Mądrowski przedstwaił plany na przyszłość. Głos zabrał również Burmistrz Miasta Jacek Gursz, który szczególnie podziękował za współpracę przy przetargu na dzierżawę stoku narciarskiego oraz życzył dalszych sukcesów.

:: :: ::

Wyremontowana siedziba
Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

mogąca pomieścić 46 uczestników, posiada aneks kuchenny i węzeł sanitarny.

Deklaracja On-Line

zapraszamy do naszego
profilu na Facebook

wydarzenia ChTN
w latach 2007-2011

Meteo dla Chodzieży

Strefa Członków