Get Adobe Flash player

Witaj na stronie Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

Sappada 2015

We włoskiej miejscowości Sappada, zlokalizowanej w regionie Wenecja Euganejska, w prowincji Belluno odbyło się zgrupowanie Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego. Miejscowość w stylu tyrolskim położona jest we wspaniałej dolinie otoczonej widokiem stromych zboczy Dolomitów.

Codziennie odbywały się zajęcia doskonalące naukę jazdy na nartach oraz snowboardzie, które prowadzone były przez trzech instruktorów. Rozgrzewkę przed nartami zapewniał intensywny poranny aerobik gwarantujący pełne przygotowanie do całodziennej jazdy.

Na nartach

Wykłady prowadzone wieczorem dopełniały cały dzienny plan szkoleniowy.

:: :: ::

... w drodze do Sappady

Fantastyczna słoneczna pogoda, miła atmosfera i warunki narciarskie dopisały przez cały tydzień. Złapane na stokach promyki słońca przyczyniły się do wielu uśmiechów i wspaniałego samopoczucia.

Zakwaterowanie w hotelu VALGIOCONDA 3***

W środę, w restauracji na obrzeżach Sappady odbyła integracyjna impreza taneczna połączona z degustacją regionalnej pasty.

Spotkanie z degustacją :)

W piątek natomiast odbyły się zawody narciarskie których sędzią głównym był Michał Jęchorek reprezentujący Wild Holidays.

Zawody narciarskie

Dla uczestników profesjonalna oprawa zawodów zapewniła wiele emocji oraz była sprawdzianem nabytych nowych umiejętności.

Podsumowanie imprezy

Każdy z uczestników zgrupowania otrzymał dyplom za uczestnictwo i upominek.  Nagrody ufundował Burmistrz Miasta Chodzieży - Jacek Gursz.

Widoki Sappady

:: :: ::

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu:
Michałowi Jęchorkowi (Wild Holidays), Piotrowi Zalewskiemu, Teresie Matuszczak, Stanisławowi Spychalskiemu, Mikołajowi Kępka, Leszkowi Mielochowi
oraz Burmistrzowi Miasta Chodzieży - Jackowi Gurszowi.

...i trochę rekreacji po nartach

Deklaracja On-Line

zapraszamy do naszego
profilu na Facebook

wydarzenia ChTN
w latach 2007-2011

Meteo dla Chodzieży

Strefa Członków