Get Adobe Flash player

Witaj na stronie Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

informacja o ChTN

Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie - stowarzyszenie sportowe powołane do działań statutowych w 2003 roku - realizuje swoje zadania w zakresie propagowania i rozwoju sportów zimowych oraz wspomagając Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uczestniczy w przygotowaniu i organizacji działań na stoku narciarskim w Chodzieży.

Pierwsze cztery lata działania ChTN to głównie budowa stoku; zagospodarowanie terenu, modernizacja drogi dojazdowej, instalacja oświetlenia, uruchomienie wyciągu narciarskiego oraz zakup armatki śnieżnej.  Setki godzin pracy, zaangażowanie osób prywatnych oraz instytucji. Bardzo duży wkład miasta w budowę systemu doprowadzającego wodę na stok i zasilania niezbędnego do  wytwarzania sztucznego śniegu.

Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie to nie tylko stok lecz przede wszystkim grupa pasjonatów narciarstwa, którzy godzinami potrafią rozmawiać o sprzęcie, wyjazdach i wspólnych przeżyciach ze stoków.

Narciarstwo natomiast to nie tylko dyscyplina sportu - to również i choroba z której nikt nie zamierza się leczyć :) Skuteczną terapią na to schorzenie jest skupianie wokół siebie coraz większej rzeszy narciarzy cieszących się każdą chwilą na śniegu.

Działania towarzystwa to przede wszystkim nauka jak i doskonalenie jazdy na nartach oraz uświadamianie z zakresu bezpieczeństwa na stokach. 

Główne cele statutowe Chodzieskiego Towarzystwa Narciarskiego

 • Stwarzanie swoim członkom możliwości aktywnego wypoczynku i rekreacji z ukierunkowaniem na narciarstwo zjazdowe, biegowe oraz snowboarding - na stoku narciarskim w Chodzieży jak i na imprezach wyjazdowych.
   
 • Organizacja ferii zimowych na stoku w Chodzieży.
   
 • Organizacja zawodów narciarskich.
   
 • Organizacja kursów narciarskich oraz wyjazdów szkoleniowych w kraju i zagranicą.
   
 • Przygotowanie do sezonu narciarskiego pod względem kondycyjnym.
   
 • Wytyczeniem tras biegowych w Chodzieży.
   
 • Szeroka współpraca z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chodzieży w zakresie zarządzania i organizacją pracy na stoku.
   

Składki członkowskie - 40 zł */ rok

Uwaga!  Karta członkowska ChTN, ważna jest wyłącznie
 
z opłaconą składką członkowską [*] na rok "z góry" i aktualnym hologramem.

Hologram wydaje

 Skarbnik - Leszek Mieloch
e-mail: skarbnik@chtn.org.pl lub telefon 602 175 354

Wpisowe do towarzystwa - 50 zł

Deklaracja On-Line

zapraszamy do naszego
profilu na Facebook

wydarzenia ChTN
w latach 2007-2011

Meteo dla Chodzieży

Strefa Członków